top of page
Sphere on Spiral Stairs

CENNIK POKAZU

WYBIERZ DLA SIEBIE NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI

Streszczenie tło liniowe
Tło gradientowe
iluzjonista na imprezę
Czarna tkanina

MINI POKAZ

 Mini Pokaz z małymi rekwizytami i efektami z bliska na wyciągnięcie ręki. Czas trwania około 45 min. Idealnie sprawdzi się w warunkach domowych na mniejsze imprezy ale również jako dodatkowa atrakcja na większych imprezach. W pokazie uczestniczy iluzjonista i jego pomocnik.

Ostateczna cena jest uzależniona od terminu, miejsca i liczby gości.

Czarna tkanina

SUPER  POKAZ

Super Pokaz z efektownymi większymi rekwizytami + nagłośnienie + scenografia  MAGICZNE SHOW   Czas trwania około 45 min. Ten pokaz jest bardziej efektowny, zawiera niespotykane iluzje a w nich 10 metalowych obręczy przez które iluzjonista przeniknie w zagadkowy sposób. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie jest około 4m x 4m. W pokazie uczestniczy iluzjonista Paweł i jego pomocnik.

Ostateczna cena jest uzależniona od terminu, miejsca i liczby gości.

Paweł Szreter, pokazy iluzji
blue Smoke
czarne tło

 EXTRA  SHOW

Extra Show z dużymi rekwizytami + magiczna skrzynia w której iluzjonista Paweł zostanie przecięty na pół !  Czas trwania około 45 min. Ten pokaz jest najbardziej efektowny ze wszystkich. Sprawdzi się na większych imprezach, eventach, plenarach, weselach i scenach ale też wszędzie tam gdzie jest około 5m x 5m powierzchni. W pokazie uczestniczy iluzjonista Paweł  i jego pomocnik.

Ostateczna cena jest uzależniona od terminu, miejsca imprezy i liczby gości.

bottom of page